Popularne owocowe zapachy samochodowe

Kwiat pomarańczy to świetny zapach zarówno na lato, jak i na zimę, dzięki swoim kwiatowym nutom. Kwiat pomarańczy jest popularnym zapachem ze względu na jego związek z wiosną, ale może również pomóc w utrzymaniu świeżego zapachu w samochodzie podczas zimy. Wykazano, że kwiat pomarańczy zmniejsza zanieczyszczenia powietrza, co może pomóc w utrzymaniu świeżego zapachu w samochodzie na dłużej.

Zapach samochodowy – rozmaryn

Rozmaryn jest naturalnym środkiem dezynfekującym, który może pomóc utrzymać samochód w czystości i świeżości. Rozmaryn ma właściwości antybakteryjne, które pomagają utrzymać samochód wolny od szkodliwych bakterii i potencjalnie szkodliwych zapachów.

Rozmaryn w kategorii zapachów samochodowych jest popularnym ziołem zarówno w produktach spożywczych, jak i kosmetycznych, więc być może masz go już w domu.

Dodaj kilka kropli do butelki z rozpylaczem wypełnionej wodą i użyj jej do przetarcia powierzchni w samochodzie.

Eukaliptus Odświeżający do każdego auta

Eukaliptus jest popularnym zapachem dla samochodu dzięki swojemu odświeżającemu zapachowi. Wykazano, że eukaliptus ma właściwości antybakteryjne i antywirusowe, które mogą pomóc utrzymać szkodliwe bakterie, wirusy i inne szkodliwe zapachy na dystans.

Jest to również naturalny środek konserwujący, który może pomóc w utrzymaniu świeżości zapachów w Twoim samochodzie dłużej.