Uchwyt na telefon do motocykla SP Connect — co warto o nim wiedzieć?

sp connect

SP Connect to bardzo dobrej jakości uchwyt na telefon, który pozwala między innymi na wygodne korzystanie z wielu aplikacji podczas podróżowania motocyklem. Z pomocą uchwytu motocyklowego na telefon SP Connect można na przykład korzystać z nawigacji, która czasami jest nieodzowna na trasie, a trzymanie telefonu w ręce jest nie tylko niezbyt wygodne, ale przede wszystkim niebezpieczne. Z tego też powodu uchwyt do telefonu na motocykl SP Connect to doskonała propozycja dla każdego motocyklisty.

Zalety produktu:

Uchwyt na telefon SP Connect:

– jest wytrzymały oraz zapewnia mocne mocowanie,

– jest wykonany w solidny sposób z materiałów najlepszej jakości, w tym z lotniczego aluminium oraz stali nierdzewnej i charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania,

– ma wytrzymałą konstrukcję i doskonale zabezpiecza telefon przed upadkiem.

Warto wiedzieć, iż opisywany uchwyt umożliwia ustawienie telefonu zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej. Co więcej, jest on wyposażony w specjalny system tłumienia wibracji oraz umożliwia rotację o 360 stopni. Uchwyt pasuje do kierownic o średnicy 2,22 / 2,54 / 2,86 / 3,17 / 0,875 / 1,0 / 1,125 / 1,25 cali.

SP Connect – jakość i styl

Uchwyt na telefon do motocykla SP Connect to przede wszystkim wysoka jakość, ale to nie wszystko. Opisywany produkt charakteryzuje się także nowoczesnym, eleganckim designem, który doskonale pasuje do każdego motocykla. Dzięki temu pojazd oraz wszystkie akcesoria mogą być spójne i tworzyć zgraną całość z motocyklistą. Co więcej, SP Connect jest także bardzo łatwy w montażu. Aby przymocować uchwyt do motocyklu nie potrzebne są żadne dodatkowe akcesoria ani narzędzia. Wszystko, co jest niezbędne do zamontowania produktu jest dołączone do zestawu. Można w nim znaleźć opisywany uchwyt, adapter, a także 3 dystanse.